Pubquiz.cz
FIREMNÍ A SOUKROMÉ KVÍZY

Určitě to znáte. Firemní teambuilding či Vánoční večírek se blíží a Vy stále nevíte, co pro kolegy připravit. Je pro Vás těžké vymyslet takovou zábavu, která by bavila všechny věkové kategorie? Chcete, aby si akci všichni užili a odcházeli domů spokojeni? Odpověděli jste dvakrát ANO? V tom případě pro ně uspořádejte PubQuiz!

PubQuiz neboli hospodský kvíz je vhodná teambuildingová hra, během které může každý zaměstnanec zúročit přesně to, v čem je kovaný. Můžete proti sobě postavit jednotlivá oddělení, nebo týmy náhodně promíchat. Kdo ví, třeba budete překvapení, komu to ve Vaší kanceláři nejvíce pálí. Témata jsou opravdu rozličná, každý se aspoň v něčem najde!

PubQuiz jako teambuilding uspořádáme ve vámi (vhodně) zvoleném místě či podnicích, kde hrajeme pravidelně. Naši moderátoři se už těší, až se budou moci poprat o moderování vašeho večera. Vyplňte a zašlete nám nezávaznou poptávku na váš večírek! Termíny se plní, tak neváhejte!

Nezávazná poptávka
Odeslat zprávu
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

CO JE TO PUBQUIZ?
PubQuiz neboli hospodský kvíz vznikl ve Velké Británii. Časem se však díky své oblibě rozšířil a rychle se stal oblíbeným programem na večer po celém světě, Českou republiku nevyjímaje.

JAK TAKOVÝ PUBQUIZ VYPADÁ?
Standardní kvíz obsahuje 5 kol, 10 témat a celkem 51 otázek. Sady otázek samozřejmě můžeme přizpůsobit přesně potřebám Vaší firmy, takže vlastně můžete zaměstnance Vaší společnosti i nenápadně prozkoušet z toho, jak znají společnost, ve které pracují.

Nicméně nemějte strach, že byste své zaměstnance trápili nudnými otázkami, na které nikdo nebude znát odpověď. To není účelem naší zábavné společenské hry. Účelem je si užít příjemné chvíle a inteligentně se pobavit.

Po každém kole následuje pauza na občerstvení, a hlavně vyhlášení průběžných výsledků moderátorem, který Vás a Vaše zaměstnance bude celým večerem provázet. Na konci kvízu moderátor vyhlásí ten tým, který si vedl po celých pět kol nejlépe.

JAK ZORGANIZUJI PUBQUIZ?
Napište nám na e-mail info@pubquiz.cz a my se Vám obratem ozveme. Uvidíme, co společně vymyslíme pro Vaše kolegy a jak je případně oceníme v případě výhry. Můžete si být jistí, že se Vaši kolegové budou bavit. Z vlastní zkušenosti víme, že spousta z nich přišla poprvé do styku s kvízem na soukromé akci a poté začali chodit samostatně na každotýdenní kvízy.

www.pubquiz.cz

© 2024 Pubquiz.cz s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
 Myslínova 267/5, Brno 612 00
+420 774 079 449
IČ: 08563241

Partneři