Pravidelné kvízy ve Vaší hospodě nebo baru

Chodí k Vám dost lidí, ale mohlo by to být lepší? Uvažujete, jak přilákat zákazníky do Vašeho baru, kavárny nebo hospody? Chcete, aby si lidé posezení u Vás spojili s příjemně stráveným večerem obohaceným o netradiční zábavu? PubQuiz neboli hospodský kvíz je zábava, která baví lidi po celém světě – a nyní tomu tak může být i ve Vaší hospodě!

O co jde? Vědět více než soupeř, dokázat, že si lidé stále něco pamatují ze školních lavic a ve výsledku hlavně zvýšit návštěvnost a oblíbenost Vašeho podniku!

Často kladené dotazy

Jak takový PubQuiz vypadá?
Náš hospodský kvíz se skládá z 5 kol, 10 témat a 51 otázek. Jde tak o zábavný program zhruba na 3 hodiny. Po každém kole následuje pauza na občerstvení a hlavně sečtení výsledků moderátorem, který bude týmy celým večerem provázet. Na konci kvízu moderátor vyhlásí ten tým, který dával ve škole nejvíce pozor nebo jen měl štěstí na sadu otázek o seriálových znělkách, ve kterých je přeborníkem. Co by to bylo za soutěž bez odměny? Jak bude cena vypadat, je také na Vás. Proč ale nedat lidem důvod přijít i na další kolo kvízu?

Bude to mé zákazníky bavit?
Ačkoliv jde o vědomostní hru, nemusíte se bát, že by návštěvníci neměli nic vědět a nudili by se. Otázky jsou psané tak, aby se v nich našel doopravdy každý. Myslíte si, že vaši štamgasti nejsou fandové politiky a společenských věd? Nevadí. Možná budou v týmu nápomocní například při poznávání českých pohádek pomocí jejich znělky. Otázky se týkají doopravdy všeho možného: současného dění, sportu, kultury, hudby, gastronomie, vědy, techniky nebo taky guláše.

Jak zorganizuji PubQuiz a kolik mě to bude stát?
Uspořádat hospodský kvíz ve Vašem baru nebo hospodě je velmi jednoduché a stát vás to nebude vůbec NIC. Potřebujete pouze dataprojektor a mikrofon. O všechno ostatní se postaráme my. Pro více informací nás kontaktujte na našem e-mailu info@pubquiz.cz.

Kontaktní formulář

Odeslat zprávu