Firemní a soukromé kvízy

Hledáte originální program na teambuilding, firemní večírek nebo firemní oslavu? Chcete svým zaměstnancům udělat radost a připravit jim večer, který si společně s Vámi a kolegy užijí a budou na něj vzpomínat? Uspořádejte PubQuiz! Hospodský kvíz je teambuildingová hra, během které může každý zaměstnanec zúročit přesně to, v čem je kovaný. Nicméně kreativitě se meze nekladou. Můžete proti sobě postavit jednotlivá oddělení, nebo týmy náhodně promíchat. Kdo ví, třeba budete překvapení, komu to ve Vaší kanceláři nejvíce pálí. A nebo taky ne.

Často kladené dotazy

Co je to PubQuiz?
PubQuiz neboli hospodský kvíz vznikl ve Velké Británii. Časem se však díky své oblibě rozšířil a rychle se stal oblíbeným programem na večer po celém světě. PubQuiz udělá z firemní akce neopakovatelný zážitek.

Jak takový PubQuiz vypadá?
Standardní kvíz obsahuje 5 kol, 10 témat a celkem 51 otázek. Sady otázek samozřejmě můžeme přizpůsobit přesně potřebám Vaší firmy, takže soutěžící mohou brainstormovat nad správnou odpovědí z oblastí působení Vašeho podniku.

Nicméně nemějte strach, že byste své zaměstnance trápili nudnými otázkami, na které nikdo nebude znát odpověď. To není účelem naší zábavné společenské hry. Účelem je si užít příjemné chvíle a inteligentně se pobavit.

Po každém kole následuje pauza na občerstvení a hlavně sečtení výsledků moderátorem, který Vás a Vše zaměstnance bude celým večerem provázet. Na konci kvízu moderátor vyhlásí ten tým, který se ve Vašem oboru nejvíce vyzná nebo jen měl štěstí na sadu otázek o říších pohádek. Jakou cenu dostane vítězný tým už záleží jenom na Vás. Možná by vítězové ocenili přijít druhý den později do práce.

Jak zorganizuji PubQuiz?
Napište nám na e-mail info@pubquiz.cz a my se Vám obratem ozveme. Uvidíme, co společně vymyslíme pro Vaše kolegy. Ale jedno je jisté, bude to večer, na který budou rádi vzpomínat a rádi si ho zopakují.

Kontaktní formulář

Odeslat zprávu