Pubquiz.cz
PRAVIDELNÉ KVÍZY VE VAŠÍ HOSPODĚ

Chodí k Vám dost lidí, ale mohlo by to být lepší? Uvažujete, jak přilákat zákazníky do Vašeho baru, kavárny nebo hospody? Chcete, aby si lidé posezení u Vás spojili s příjemně stráveným večerem obohaceným o netradiční zábavu? PubQuiz neboli hospodský kvíz je zábava, která baví lidi po celém světě – a nyní tomu tak může být i ve Vaší hospodě!

O co jde? Vědět více než soupeř, dokázat, že si lidé stále něco pamatují ze školních lavic a že mají přehled a ve výsledku hlavně zvýšit návštěvnost a oblíbenost Vašeho podniku!

KONTAKTUJTE NÁS
Odeslat zprávu
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

CO JE TO PUBQUIZ?
PubQuiz neboli hospodský kvíz je ve světě oblíbený druh živé vědomostní hry, který vznikl ve Velké Británii a v posledních letech se pomalu aje jistě dostává i do České republiky, kde si postupně nachází místo ve stále více hospodách či barech . Každý týden se za PubQuizem vrací davy soutěžících, kteří si chtějí zpestřit svůj večer, potkat se s kamarády či si prostě jen zasoutěžit.

JAK TAKOVÝ PUBQUIZ VYPADÁ?
Náš hospodský kvíz se skládá z 5 kol, 10 témat a 51 otázek. Jde tak o zábavný program zhruba na 3 hodiny. Po každém kole následuje pauza na občerstvení, a hlavně sečtení výsledků moderátorem, který bude týmy celým večerem provázet. Na konci kvízu moderátor vyhlásí ten tým, který dával ve škole nejvíce pozor nebo jen měl štěstí na sadu otázek o seriálových znělkách, ve kterých je přeborníkem. Co by to bylo za soutěž bez odměny? Jak bude cena vypadat, je také na Vás. Proč ale nedat lidem důvod přijít i na další kolo kvízu?

A CO ZÁKAZNÍCI? BUDE JE HRA BAVIT?
Ačkoliv jde o vědomostní hru, nemusíte se bát, že by návštěvníci neměli nic vědět a nudili by se. Otázky jsou psané tak, aby se v nich našel doopravdy každý. Myslíte si, že vaši štamgasti nejsou fandové politiky a společenských věd? Nevadí. Možná budou v týmu nápomocní například při poznávání českých pohádek pomocí jejich znělky. Otázky se týkají doopravdy všeho možného: současného dění, sportu, kultury, hudby, gastronomie, vědy, techniky nebo taky guláše. A naše zkušenosti v desítkách podniků po celé zemi to potvrzují. Kvíz je opravdu pro každého.

CO POTŘEBUJI ZA PŘÍSLUŠENSTVÍ K TOMU, ABY SE U MĚ MOHL PUBQUIZ POŘÁDAT?
V první řadě třeba mít k dispozici prostor pro větší počet lidí (ideálně minimálně pro 30-40 hostů). Dále je třeba projektor, plátno, na kterém budou zobrazeny otázky, a mikrofon. Atmosféru kvízu můžete vylepšit např. kvalitní reprosoustavou, ačkoli to není podmínkou. Pokud má moderátor vhodné podmínky k práci, pak bude celý kvíz lepší a všichni budou spokojeni. O to jde především.

JAK ZORGANIZUJI PUBQUIZ A KOLIK MĚ TO BUDE STÁT?
Uspořádat hospodský kvíz ve Vašem baru nebo hospodě je velmi jednoduché a stát vás to nebude vůbec NIC. Potřebujete pouze dataprojektor a mikrofon. O všechno ostatní se postaráme my. Pro více informací nás kontaktujte na našem e-mailu info@pubquiz.cz.

www.pubquiz.cz

© 2024 Pubquiz.cz s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
 Myslínova 267/5, Brno 612 00
+420 774 079 449
IČ: 08563241

Partneři