Pubquiz.cz
PRÍĎTE SI ZAHRAŤ
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

AKO SA PRIHLÁSIŤ K HRE?

  • vyberte si na našich stránkach udalosť, o ktorú máte záujem a kliknite na ňu
  • budete presmerovaní na Facebook stránku udalosti
  • v nej napíšte do sekcie komentárov názov vášho tímu a približný počet hráčov (napr. Vysoký jalovec/7 ľudí)
  • ak nie je kapacita vami vybraného podniku naplnená, vaša rezervácia bude potvrdená
Tešíme sa na vás na PubQuize!

AKO UPLATNÍTE ZNALOSTI V BARE?
Nevíte kam večer a rádi byste vyzkoušeli netradiční hru na party? Chtěli byste společně s přáteli potrápit své mozkové závity nad oblíbeným drinkem? Jste soutěživí? Potom je PubQuiz.cz volba přesně pro Vás! O co jde? Vědět více než soupeř a dokázat, že si stále něco pamatujete ze školních lavic! Nemusíte se však bát, že byste se měli ztrapnit před ostatními svou nevědomostí. Nejste fanda politiky a společenských věd? To nevadí. Možná budete týmu nápomocní například při poznávání českých pohádek pomocí jejich znělky. Otázky se týkají doopravdy všeho možného: současného dění, sportu, kultury, hudby, gastronomie, vědy, techniky nebo taky guláše.

AKO TAKÝ PUBQUIZ VYZERÁ?
PubQuiz neboli hospodský kvíz je týmová hra pro dospělé. Tato vědomostní hra vznikla ve Velké Británii. Časem se však díky své oblibě rozšířila a rychle se stala oblíbeným programem na večer po celém světě. Poskládejte s přáteli svůj neporazitelný tým a zkuste to s námi!

Náš hospodský kvíz se skládá z 5 kol, 10 témat a 51 otázek. Celým večerem provází moderátor. Po každém kole následuje pauza na občerstvení a hlavně sečtení výsledků moderátorem. Zvítězí ten, který získá nejvíce bodů. Rozhodují nejen znalosti, ale i štěstí na otázky.

A ČO AK VYHRAJEM?
Co by to bylo za soutěž bez ceny? Na vítězný tým čekají atraktivní ceny. Každý podnik Vás však překvapí jinak. Ve hře jsou slevy na útratu, poukázky na něco dobrého či jiné zajímavé ceny. Pokud jste neměli štěstí na otázky, nezoufejte. Stále je možnost něco vyhrát. Po sečtení a vyhlášení vítězů přichází poslední tipovací otázka. Šťastlivci, kteří přesně uhádnou, co mají, nebo jsou nejblíže správné odpovědi, získají speciální tekutou cenu! Výsledky jednotlivých kvízů se samozřejmě zaznamenávají. V závěrečném zúčtování sezony pak na absolutního vítěze čekají zajímavé ceny, putovní trofej a hlavně věčná sláva!

LIGOVÉ SÚŤAŽE
Každá správna odpoveď, každý večer aj najlepší tip v bonusovej otázke, sa počíta do ligovej tabuľky. Liga prebieha v každom podniku, do ligy sa môže prihlásiť akýkoľvek tím aj v priebehu sezóny. V priebehu roka stihneme dve sezóny (september-január, február-jún). Najlepšie tímy získajú putovný pohár zo svojho podniku, na ktorom navždy zaznamenáme ich úspech, ďalej tekuté a ďalšie ceny, ktoré odhaľujeme v priebehu sezón. Navyše sa nominujú na celomestská finále, kde už ide naozaj o veľa! Pohár pre majstra mesta môže predsa získať len jeden tím!

Informácie o webe

www.pubquiz.cz

© 2023 Pubquiz.cz s.r.o. Všetky práva vyhradené.
 Myslínova 267/5, Brno 612 00
+420 774 079 449
IČ: 08563241